Ekologické motorky

Elektrický skúter je dopravný prostriedok, ktorý je poháňaný elektromotorom.

Elektrický skúter budúcnosti Segway eScooter E125S, modrý s dojazdom až 140 km v ideálnych podmienkach. Inak typický je dojazd 108 km, WMTC dojazd 81 km, rýchlosť 45 km/h (kategória L1 od 15 rokov), maximálny výkon 3 kW, dĺžka nabíjania 4 h, nosnosť 255kg, hmotnosť 90kg - Do obchodu >>>

Segway eScooter E125SSegway eScooter E125S

Elektrické motorky sa obvykle nabíjajú pomocou kábla pripojeného k elektrickej zásuvke alebo pomocou nabíjacej stanice. Dobíjanie môže trvať niekoľko hodín a dojazd sa môže líšiť v závislosti od modelu a štýlu jazdy.

V posledných rokoch sa elektrické motorky stávajú stále populárnejšími, pretože sú ekologickejšie a môžu ponúknuť zábavnú a inovatívnu alternatívu k tradičným motorkám

eSkutereSkuter

3

Roky skúseností

od 45 km/h

Projekty od nápadu až po dokončenie

1-2

Miestne skútre

Povedali o nás naši zákazníci. Ďakujeme

”Tato stránka ponuka elektro skútra motorky, ma milo prekvapila a môžem len vrelo odporučiť. Pri výbere som sa neriadil len cenou, ale aj prístupom, ktorý mi bol dopriaty.”

- Radoslav

”Dlho som hľadal googlil nejaké užitočné informácie ohľadne e-motoriek, tu som našiel to, čo som hľadal, a preto môžem len vrelo doporučiť, ak máte záujem o kvalitne produkty tu ste správne.”

- Martin P.

”Ako žena som sa úplne nevedela orientovať pri výbere toho správneho elektrického motocykla, tu som našla, čo som potrebovala, vybrala zaplatila a teraz sa už teším na sezónnu”

- Nikola

Neviete akú elektrickú motorku vybrať ?

Nevhajte a kontaktujte nás.